KONST / Litografier / Färglitografi 12422008
nr 1242 2008
Ã…ke Arenhill
(1920-2018), Sverige
Färglitografi, Åke Arenhill (f. 1920), Sverige. Figurer, Signerad. Motivet: 37x26
Åke Arenhill, svensk bildkonstnär född 1920, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:50:06
25/2 16:02:25
18 mar